Na Koridu ešte voľné miesta!

V sobotu 13.10.2012 sa v Marianke koná II. ročník bežeckých štafiet v krose. V tomto roku bude v rámci tohto podujatia prvý krát predstavený vyraďovací pretek, Mariatálska Korida.

Pôjde o preteky na 300m okruhu pred zrakmi členov štafiet a ostatných divákov, čo sľubuje výbornú divácku kulisu. V každom okruhu posledný vypadáva, o prvenstvo a finančné odmeny v celkovej výške €275 sa pobije vo finále posledných pár pretekárov. Na štart sa postaví v maximálne troch rozbehoch 30 bežcov (v každom rozbehu maximálne 10), ktorí absolvujú 7 kôl. Najlepších päť z každého rozbehu postúpi do finále (viac detailov v Propozíciách: http://www.firemnestafety.sk/korida).

Preteky štafiet sú zároveň organizované ako amatérske M-SR, takže sa na nich zúčastňujú aj takí, ktorí chcú poraziť ostatné trojčlenné štafety a stať sa Majstrom Slovenska v štafetovom krose, v štyroch rôznych kategóriách (viď koniec článku), vrátane M-SR firemných štafiet. Podujatie finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 Ak vás tento typ pretekov zaujal, neváhajte s registráciou na oba preteky na www.firemnestafety.sk do 12.10.2012 do 16:00 hodiny.

Termín: 13. október 2012
Štart/Cieľ: futbalové ihrisko Marianka
Kategórie detí: všetky od predškolákov – beh jednotlivcov
ŠTAFETY:

 Kategórie dospelých:  – Firemné štafety bez rozdielu veku a pohlavia
 – Zmiešané štafety bez rozdielu veku a pohlavia
 – Mužské štafety bez rozdielu veku
 – Ženské štafety bez rozdielu veku

Štafety: trojčlenné
Dĺžka trate: 3 x cca 5.7 km
Trať: povrch 100% lesné cestičky, prevýšenie okruhu cca 200m

Registrácia a viac info na www.firemnestafety.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.