MSR štafiet v krose 12.10. – už teraz rekordný počet prihlásených

Bežci všetkých výkonnostných a vekových kategórií, využite posledné dni babieho leta a príďte už túto sobotu s priateľmi do Marianky. Stačí ak ukecáte dvoch parťákov či parťáčky a môžete súťažiť o tituly, byť vyžrebovaní alebo si aspoň vychutnať posledné dni babieho leta pohybom v prírode.

Neváhajte s registráciou (www.firemnestafety.sk), končí v piatok o 15:00. Užite si atmosféru štafetového behu v jesenných Malých Karpatoch tak ako si ju užili pretekári minulý rok.

 

Čo vás čaká
–          Boje o tituly Majstrov Slovenska trojčlenných štafiet v krose
–          Vecné ceny pre vyžrebované tímy
–          Štartovný balíček s bežeckým kalendárom 2014
–          Skúšobné jazdy na bikoch od cyklohouse.sk
–          Bežecké rady od trénerov z RunForFun.sk
–          Rady o zdravi a prevencii od Ligy proti rakovine
–          Individuálne behy detí už od predškolských kategórií
–          Na záver kapustnica, výborná ako každý rok
–          Po skončení pretekov ligový futbalový zápas starších žiakov OŠK Marianka vs. MŠK Iskra Petržalka

Podporujeme Ligu proti rakovine

„Liga proti rakovine sa okrem podpory pacientov a ich rodín vo veľkej miere venuje aj prevencii. Informovanie verejnosti a podpora zdravého životného štýlu sú preto súčasťou jej programov a aktivít. Behy organizované združením Run For Fun sú jednoznačne akciami, ktorých zmyslom je viesť ľudí k zdravšiemu životu s dostatkom športu a pohybu. I preto sa Liga proti rakovine opäť aj 12.10. v Marianke pripojí k Majstrovstvám Slovenska štafiet v krose, kde sa bude behať nielen pre zábavu, ale hlavne pre zdravie. Držíme palce všetkým účastníkom a tešíme sa na stretnutie so všetkými pri informačnom stánku LPR so zaujímavými brožúrkami a letákmi o zdraví a prevencii.“ – Mgr. Radmila Buricová, PR manager

A na záver jeden motivačný citát: Zázrak nie je, že som to dokončil. Zázrak je, že som mal odvahu začať. John Bingham

Run For Fun

Foto: záber z MSR štafiet z r. 2012

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.