Moon Run 2015 Cross Night

V utorok 2. júna za splnu mesiaca vás čaká nový nočný beh v Bratislave. Príďte si vychutnať jeho atmosféru a využiť možnosť bežať časťami nočnej Bratislavy, ktorými sa určite len tak sami neprebehnete bez organizácie a zabezpečenia bezpečnosti na trati.

Západ slnka je presne 20:48. Každý bežec musí mať povinnú výbavu čelovú lampu (čelovku). Atraktívna trať vedie od sútoku riek Morava a Dunaj pod hradom Devín, cez Devínsku Kobylu až na Bratislavský hrad. Na výber máte dve trate. Štart behu na dlhšiu trať 14 km je pri sútoku Moravy a Dunaja o deviatej hod večer pri bývalom amfiteátri pod hradom Devín. Štart behu na kratšiu trať 6 km je v Líščom údolí v Karlovej Vsi, o tri štvrte na desať večer zo strany Iuventy, pod schodmi. Spoločný cieľ oboch tratí je na Bratislavskom hrade.

Prezentácia na obe trate je možná už 1. júna v concept store Botas v Bratislave, v čase od jedenástej do devätnástej hodiny. Každý bežec, ktorý sa odprezentuje na tomto mieste, získa darček.
Ocenení budú traja víťazi v každej kategórii medailou a vecnými cenami. Pre každého bežca, ktorý dobehne do cieľa, je pripravená aj pamätná medaila. Sledujte aktuálne informácie na stránke www.behsity.sk.

Moon Run 2015 Cross Night a je súčasťou projektu BEH SI TY Powerd by O2.

Beháš? Tak sa prihlás! Nájdi si svoj beh a jednoducho sa zaregistruj! Ostatné je na tebe, lebo beh si ty.

 

Organizátor: Quinta Essentia, s.r.o. www.zazitok.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.