Memoriál Vlada Plulíka už o mesiac

Vážené dámy a páni,

ešte mesiac máte Vy účastnici na prípravu a my organizátori priestor na dopilovanie detailov,ale bližšie info sú tu a priebežne sa budu objavovať aj ďalšie …

Opatovne si chceme pripomenut osobnost slovenskeho horolezectva/nielen Tatry ale aj Himaláje, nielen leto ale aj zima/bežca a lyžiara Vlada Plulíka z Pieštan.

Občianske združenie Vlada Plulíka a Občianske združenie Skialp4u v splupráci s ďalšími partnermi  si po štvrtý krát pripomenú tragédiu, ktorá sa stala v júni 2008 na Broad Peaku (Pakistan, Himaláje), z ktorého známy slovenský horolezec a všestranný športovec Vlado Plulík nezostúpil. Vlado bol športovcom vo vrcholovej kondícii a táto udalosť šokovala a zarmútila jeho rodinu, priateľov, aj širšiu verejnosť. I keď bol človekom, ktorý nemal rád médiá a príliš veľký rozruch, jeho športové výkony a osobnosť by nemala byť zabudnutá. A ptreto si jeho priatelia udržiavajú spomienku na Vladovu pamiatku spôsobom, aký najlepšie vystihuje Vlada – podporovaním a organizovaním rôznych športových podujatí. A jedným z nich je aj Beh do vrchu Srdiečko – Chopok, ktorý nesiel aj prívlastok  Memoriál Vlada Plulíka.

 
Ide o beh do vrchu na trase Chopok – Srdiečko, ktorá má 4 km a prevýšenie vyše 800 metrov.
Termín: 29.9.2012
Štart: 11:00 hod. na Srdiečku 
Prezentácia: 8.30 hod. pri údolnej stanici lanovky- Srdiečko 
Štartovné: 8,- €
 
Registrácia na beh bola už spustená a tak neváhajte a prihláste sa čím skôr.
 
Ďalšie info a propozície nájdete či už tu na Bežeckej stránke, alebo na stránkach organizátorov behu z Občianskeho združenie Vlada Plulíka alebo Občianske združenie Skialp4u
 
Text: Belicová Katarína MUDr.
Foto: http://ozvladaplulika.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.