Memoriál Jána Stilla 2015 sa beží už o 15 dní

Dobrý deň pre každého, kto si rád zabehá, i pre tých, čo si radi v behu do vrchu zasúťažia.
Memoriál Jána Stilla 2015 v Novej Lesnej sa blíži, tak Vás chceme informovať o našich aktualitách.

Tento ročník je unikátny, pretože po prvý krát organizujeme preteky počas dvoch dní..

Populárny beh do vrchu – Memoriálu Jána Stilla, bude v sobotu 18. 7. 2015 na tradičnej trati Nová Lesná – Hrebienok. Jeho predohrou je v piatok večer 17. 7. 2015 tzv. Night Run – Novolesnianska 5ka, na atraktívnej trati v žiari reflektorov a magickej atmosfére ulíc.

 Novinkou je zaradenie sobotného behu MJS 2015 do série TATRY PRESTIGE TOUR 2015, kde máte šancu súťažiť o bežeckého Kráľa, resp. bežeckú Kráľovnú Tatier, a taktiež získať unikátne medaily za účasť v jednotlivých pretekoch. Detaily o tejto sérii nájdete na stránke www.tatrypt.eu. Okrem toho – všetci úspešní bežci na “bedni” dostanú v tomto ročníku ďalšie zaujímavé a hodnotné ceny.

medailetpt

Súčasťou tohtoročného bežeckého víkendu bude opäť zaujímavý sprievodný program.

Viete čo je Ryzkobranie? Ak prídete v piatok večer, tak sa okrem behu zabavíte i pri súťaži o najlepšieho kuchára rezňov.:) Budete si môcť pozrieť vystúpenie Jána Kočiša, šampióna v akrobatickom cyklotriale, zažiť unikátnu bubnovú show, vystúpenie country skupiny i beh pivárskych šprintérov . V sobotu sa tiež môžete tešiť na kultúrne vystúpenia umelcov a rôzne prekvapenia pre účastníkov, návštevníkov i novolesňanov.

Partnerom MJS je spoločnosť SPORT RYSY. V ich stánkoch budete mať možnosť otestovať resp. výhodne kúpiť najnovšie modely bežeckej obuvi od značiek Mizuno, Farrel, rôzne druhy oblečenia a doplnkov. Podobne i v stánku spoločnosti DAVORÍN.

Registrovaných bežcov nám radostne pribúda, a vyzerá to na rekord v účasti. Všetkých zaregistrovaných so zaplateným poplatkom priebežne on-line spracovávame a uvádzame na stránke www.mjs.novalesna.sk… Môžete si v propozíciách pozrieť, že náš Memoriál navštevovali i vyhrávali hviezdne mená atletiky. Tak príďte a zaraďte sa medzi nich.

Tešíme sa na Vás…

S pozdravom Organizačný výbor MJS 2015

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.