Memoriál Jána Stilla 2014 – Aktuality

Nová Lesná, 28. 6. 2014. – Dobrý deň pre každého, kto si rád zabehá, i pre tých, čo si radi v behudo vrchu zasúťažia. Memoriál Jána Stilla 2014 sa blíži, tak Vás chceme informovať o našich aktualitách

Registrovaných bežcov nám radostne pribúda, a vyzerá to na rekord v účasti. Priebežný počet zaslaných účastníckych registrácii je dvojnásobne vyšší ako v minulých rokoch, čo nás teší. Ale i zaväzuje. Všetkých zaregistrovaných so zaplateným poplatkom priebežne spracovávame a uvádzame na stránke. S malým časovým posunom, od pondelku to budeme robiť v čo najkratšom  možnom čase.

Pre tých, čo k nám prídu, a  majú ambície na najvyššie méty, prikladáme ukážku hlavnej ceny, putovnej dosky. Ako vidíte, sú pod ochranou najvyšších inštitúciiJ.Môžete si pozrieť, že náš Memoriál vyhrávali hviezdne mená atletiky. Okrem toho –  všetci na „ bedni“ dostanú v tomto ročníku ďalšie zaujímavé a hodnotné ceny.

Pre účastníkov, ktorí sa prídu zabaviť behom a užiť neopakovateľnú atmosféru, chceme ukázať tričká od hlavného partnera Mizuno. Každý z najrýchlejšie 250 on-line registrovaných bežcov, ktorí  budú uvedení  na webe MJS, sa môžu prebehnúť v tomto veselom exkluzívnom oblečení. 

No a po dobehu, pri pivečkovom alebo ióntovom nápoji, podiskutujeme, alebo si spolu pod tribúnou poskáčeme na pesničky skupiny Lucie Revival.

A nezabudnite, že sme súčasťou významných českých a slovenských bežeckých sérií..

Tešíme sa na Vás  – 19. 7. 2014

http://mjs.novalesna.sk/

https://www.facebook.com/MemorialJanaStilla

Zdroj: http://mjs.novalesna.sk/

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.