Marathon BB – personálna zóna

Naším cieľom je ponúknuť vo finále komplexný portál – vyčerpávajúci po informačnej stránke, prehľadný svojou funkcionalitou a ľúbivý dizajnom.

 

Keďže v centre projektu Banskobystrického maratónu stojí človek – či je to bežec, dobrovoľník alebo divák, ako prvú sme pre vás sprístupnili novú personálnu zónu.

Nájdete v nej prehľadný kalendár podujatí aktuálneho ročníka Marathon BB Tour.
Pomocou unikátneho ID, ktoré od nás dostanete počas prvej registrácie v systéme, môžete teraz pohodlne spravovať svoje registrácie na jednotlivé preteky – ako dobrovoľník alebo ako pretekár. Na jednom mieste sú pre vás kedykoľvek dostupné údaje o stave vašej registrácie a potrebné pokyny k uskutočneniu úhrad štartovného.

Jednou z atraktívnych výhod, ktoré participáciou na akciách Marathon BB Tour získavate, je Maratónsky pas – personalizovaná karta zliav a výhod, ktoré platia počas celého roka u vybraných partnerov Banskobystrického maratónu.

Zoznam partnerov a ponúkaných výhod nájdete na odkaze: http://marathonbb.com/passport.menu , kde si tiež dokážete svoj unikátny Maratónsky pas vytlačiť. 

Prihlásiť pomocou svojho ID a hesla, resp. registrovať sa mäžete na adrese:  http://marathonbb.com/registracia/personal_new.php

Príjmi výzvu!

Marathon BB Team

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.