MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V BEHU DO SCHODOV 2014

5.ROČNÍK ŽILINSKÉ VEŽE Imunoglukan BEH DO NEBA – Náročná disciplína beh do schodov si na Slovensku získala množstvo fanúšikov a tradične tretia sobota v októbri patrí Majstrovstvám Slovenska v behu do schodov. HK Salora prvý krát v histórii pod taktovkou Towerrunning Slovakia (Slovenská asociácia v behu do schodov) organizuje 5.ročník populárneho preteku, pod názvom Imunoglukan Beh do neba.

18.10.2014 sa v Žiline budú udeľovať majstrovské tituly najlepším Slovákom a Slovenkám vkategóriách od juniorov až po seniorov a taktiež tímom. Pretek je otvorený pre širokú verejnosť a očakáva sa aj účasť pretekárov z okolitých štátov, predovšetkým z Českej republiky, Poľska a Rakúska.
Preteky Imunoglukan Beh do neba sú súčasťou Towerrunning World Cup 2014. Organizátorom už potvrdila účasť aktuálne druhá žena svetového rebríčka v behu do schodov Lenka Švábiková a tiež Tomáš Čelko, ktorému v priebežnom hodnotení svetového pohára patrí druhé miesto.
 
„Hobíci“ a rekreační bežci sú tiež pozvaní na túto nevšednú akciu. Lákadlom pre nich je špeciálna kategória kde nerozhoduje výsledný čas, ale kreativita závodného oblečenia. Zaujímavý sprievodný program so známymi moderátormi Šokom a Puchom zo zoskupenia 3T, skákací hrad pre deti a kúzelník podporia vysokú účasť. Organizátor verí v prekonanie hranice 200 účastníkov.
 
Pre všetkých zúčastnených je pripravený hodnotný štartovný balíček, obed a večerná afterparty v horolezeckom bare K2 s nekonečnou tombolou.
 
Registrácia a všetky dôležité informácie sa nachádzajú na stránkach www.behdoneba.salora.sk Do 30.9.2014 je možné využiť znížené štartovné. Preteky sa uskutočnia v 23 poschodovej budove EUROHOMESTAR v ŽILINE 18.10.2014, štart prvého pretekára je naplánovaný na 13:00.
 
Viac info:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.