Košice Runway Run 2016: „vzlietnuť“ po dráhe letiska chcú stovky bežcov

Košice – 27. január 2016 – Po úspešných a mimoriadne obľúbených štyroch ročníkoch večerného behu Košice night run, bude metropola východu prvýkrát dejiskom podujatia, ktoré si v našich končinách užijeme premiérovo.

Po dráhe košického letiska sa rozbehnú stovky bežcov, aby sa dostali na miesta, ktoré bežne nie sú z bezpečnostných dôvodov prístupné.

300 zaregistrovanou sa stala Košičanka Ivana Gaľová z tímu Leňochod19, ktorá si večerný beh užije na 10km dlhej trati. Spoločne so stovkami ďalších bežcov vzlietne po dráhe letiska na KOŠICE RUNWAY RUN  už 23. apríla 2016!

Pridajte sa aj vy a vaši priatelia – získajte  zvýhodnené štartovné

KOŠICE RUNWAY RUN sa od začiatku môže pýšiť enormne stúpajúcim záujmom zo strany bežcov. Pridajte sa k bežcom a využite zvýhodnené štartovné (15,-€) ešte do konca januára. Rovnako máte poslednú možnosť zadať meno na vašom štartovom čísle. Samotná registrácia  prebieha on-line na webe runwayrun.sk, kde ju nájdete až do štartu behu – 23. 4. 2016. Prvý ročník, a vôbec prvé podujatie tohto charakteru v našich končinách, sľubuje zážitok, ktorý si bežci odnesú z 5- alebo 10-kilometrovej trate. Vybrať si môžu podľa vlastných síl a možností. Sprevádzať na trati ich bude aj hudba a atraktívny program.

KOŠICE RUNWAY RUN je kombináciou nočného behu a jedinečnej bežeckej dráhy. Vychutnať si  beh  na vzletovej a pristávacej dráhe košické letiska môžete už 23. 4. 2016!  A to ako prví – široko ďaleko.

Organizátorom podujatia je Rádio Košice v spolupráci s Letiskom Košice. Rádio Košice úspešne už niekoľko rokov pripravuje obľúbené bežecké podujatie Košice night run, v poslednom ročníku si historickým centrom Košíc zabehlo viac ako 2000 bežcov, o hovorí o úspešnosti projektu viac.

KONTAKT:

RÁDIO KOŠICE

RÁDIO KOŠICE
Floriánska 17, 040 01 Košice
Telefón: +421 55 729 59 60
E-mail: info@runwayrun.sk
Web: www.runwayrun.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.