Košice Night Run 2015 – Originálne tričko a medaile

4. septembra si Košice užijú pravú športovú atmosféru. KOŠICE NIGHT RUN štartuje o necelý mesiac, už začiatkom augusta bolo zaregistrovaných viac ako tisíc bežcov. Počet prihlásených stúpa každým dňom, v porovnaní s minulými ročníkmi možno hovoriť o viac ako 20 % náraste registrácií ešte pred štartom.

Novinky štvrtého ročníka

Bežci môžu tradič ne očakávať merací čip ako súčasť štartového čísla, rovnako technické tričko na behanie, tento rok však v jedinečnom dizajne a pre garantovaných 2500 bežcov ako bonus k registrácii. Navyše, prvých 2000 bežcov v cieli získa originálnu medailu KOŠICE NIGHT RUN.

kenr_front kenr_back

Nezabudnite, počet bežcov je limitovaný – zaregistrujte sa preto ešte dnes! Tréningy na KOŠICE NIGHT RUN 2015 pokračujú aj v auguste Jednou z noviniek 4. ročníka je aj skupinový tréning a príprava na košický nočný beh pri spoznávaní Košíc. Športovci sa dvakrát do týždňa stretávajú na pravidelných behoch v centre i okolí Košíc. Viac informácií a rozpis behov nájdete na (http://www.kosicenightrun.sk/download/treningy-terminy.pdf)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.