KOŠICE NIGHT RUN 2014 – registrácia spustená

Košice, 24.4.2014 – Košice budú opäť patriť nočným bežcom. Do metropoly východu sa opakovane vracia podujatie Košice night run 2014.

V piatok 5. septembra 2014 štartuje tretí ročník obľúbeného  nočného behu Košice Night Run. Pre všetkých športovcov je pripravená viac ako 9kilometrová trať (9,170 m), ktorá tradične povedie historickým centrom Košíc. Popri vlastnej motivácii podať čo najlepší výkon si športovci užijú nočnú atmosféru mesta a zábavu.

            Po minulom ročníku, v ktorom padali rekordy v počte športovcov i vo výsledkoch, očakávajú organizátori vysokú účasť aj v tomto roku. Niet sa čomu čudovať, beh je stále populárnejší šport a ľudia behajú pre zdravie, ale i  radosť. Nedočkaví športovci využili hneď prvý deň registrácie, len počas jej spustenia sa prihlásilo viac ako 100 bežcov. Nočný beh má svojich fanúšikov po celom svete a ani Košice nie sú výnimkou.

Registrácia spustená

Košice night run ponúka možnosť zvýhodneného štartovného, ktoré si bežci zabezpečia včasným prihlásením. Samotná registrácia prebieha on-line od 22.04.2014 do 05.09.2014 (vrátane). Prípadne do termínu, v ktorom bude organizátor nútený registráciu z kapacitných obmedzení podujatia uzavrieť. (Prihlášku, ako aj ďalšie informácie, nájdete na http://kosicenightrun.sk )

ŠTARTOVNÉ KNR 2014 

Štartovný poplatok – výška závisí od dátumu vašej platby

do 30.06.2014 vo výške 13,- €

do 02.09.2014 vo výške 15,- €

od 03.09.2014 do 05.09.2014 vo výške 20,- €

Na mieste štartu Košice night run – Aupark Košice bude registrácia možná od 03.09.2014 do 05.09.2014 v čase prezentácie pretekárov. Bežať môžete  ako jednotlivci, alebo využite možnosť pri registrácii prizvať aj svojich priateľov a vytvoriť s nimi tím.  

Zaregistrujte sa už dnes a zvýšte svoju motiváciu urobiť niečo pre svoje telo i zdravie. Staňte sa súčasťou originálneho behu a zažite aj vy neopakovateľnú atmosféru večerných Košíc, spojte šport a zábavu. Poďte na Košice Night Run 2014!
 

Minulý rok padali rekordy

Jedinečný nočný beh Košicami lámal v roku 2013 rekordy. V počte bežcov, v medzinárodnej účasti aj vo výsledkoch. Na štart sa postavilo 1300 bežcov, povzbudzujúcich bolo ďaleko viac. Do behu sa okrem Košičanov zapojili pretekári z 9 krajín sveta. Na štarte boli bežci z Kene, Maďarska, Talianska, Českej republiky, Španielska, Ukrajiny, USA, Portugalska i Rakúska. Prvé tri miesta obsadili bežci zo zahraničia, do behu sa zapojili aj ženy a košické deti.

Nočný beh Košicami je o športe, ale aj zábave. Okrem nezameniteľnej nočnej atmosféry a povzbudzovania môžete opakovane rátať aj s niekoľkými stage-mi, ktoré budú pripravené  popri trati, pretekári počas behu  okúsia niekoľko hudobných žánrov a beh im spríjemní špeciálna hudba.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.