Katarína Berešová z olympijského Londýna „Som v pohode a verím v dobrý výsledok …“

Slovenská atletická olympionička a juniorská majsterka sveta v behu do vrchu z tureckej Bursy z roku 2006, Katarína Berešová nezaprela vrchárske korene a tesne pred svojim premiérovým olympijským štartom sa ochotne podelila o posledné predštartovné pocity s Milanom Urbanovským, organizačným šéfom vrchárskej kvalifikácie na septembrové majstrovstva sveta v talianskom Ponte di Legno, ktorá sa dnes odpoludnia uskutočnila v Kamenci pod Vtáčnikom.

„Som prekvapivo pokojná a vyrovnaná, odhodlaná nechať na olympijskej trati všetky svoje sily a celé moje srdce. Cítim sa v pohode a verím v dobrý výsledok …“ nechala sa prostredníctvom telefonickej linky počuť talentovaná zverenkyňa Gabriela Valisku, o ktorej je vo všeobecnosti známe, že k podujatiu pod Vtáčnikom má veľmi vrúcny a osobitý vzťah. Popri dvoch účastiach na podujatí je na náročnej kameneckej trati tiež držiteľkou ženského traťového rekordu. 

 

Zdroj: Jozef Tichý
Foto: http://sportky.topky.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.