Jar prichádza

Logo maratónu

Milí priatelia, veľmi nás teší, že na štartovej listine na 4. ročník Banskobystrického maratónu, je zaregistrovaných už viac ako 600 bežcov.

aby nás na štarte bolo čo najviac, naše farby, ktoré ste videli minulý víkend na maratóne v Bratislave, budete môcť stretnúť aj v Krakowe 17.-19.4.2015, rovnako tak aj v Prahe 30.4.-3.5.2015. Príďte nás navštíviť priamo do nášho stánku.

bbmar_spr1

Do štartového balíčka pre každého účastníka okrem technického trička pribalíme aj buffku s motívom 2015. Každý, kto dobehne do cieľa akejkoľvek individuálnej disciplíny, bude, už tradične, zaradený do žrebovania o nový osobný automobil. Pre tento rok sme pre Vás vybrali štýlový Renault Twingo.

Všetko, okrem Twinga, Vám zabalíme do štýlovej tašky.

bbmar_spr2

na maratóne v Bratislave sme reprezentovali naše farby naozaj ukážkovo.

bbmar_spr3V kráľovskej disciplíne sme mali hneď štvornásobné zastúpenie. Pavol Blažek, Milan Černek a Ivan Kupecký sa skvelými výkonmi a časmi zapísali do výsledkových listín, štvrtý do partie, ako vodič, tentokrát na čas 3:30, Ľubomír Hrmo, splnil do bodky svoju úlohu.

V polmaratóne reprezentovalo klub 16 bežcov, za všetkých spomenieme Janka Ľuptáka, ktorý sa umiestnil na treťom mieste vo svojej kategórii a Michal Ratrak Václavík, ktorý si dobehol po svoje osobné maximum.

Na sobotnej desiatke sme mali rovnako zastúpenie v počte 5 🙂

bbmar_spr4Srdečne Vás pozývame na spriatelené podujatie v krásnej prírode:

bbmar_spr5

registrácia a všetko podstatné nájdete tu:
http://event.alpenverein-edelweiss.sk/

Marathon BB Tour 2015 pokračuje už v máji tromi pretekmi, za všetky spomenieme ADRIM Nemčiansky beh 24.5.2015.

bbmar_spr6

V hre sú ďalšie medaily.
Prijmi výzvu!

Váš Marathon Banska Bystrica

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.