III. ročník Mariatálskeho Štvanca na programe

8. júna sa opäť stretneme v krásnych lesoch Malých Karpát na III. ročníku krosového behu Mariatálsky Štvanec. Príďte si aj tento rok zašportovať a zabaviť sa do Marianky pri Bratislave.

POZOR, ŠTART POSUNUTÝ!
Keďže sme oba predchádzajúce ročníky mali šťastie na nádherné ale priveľmi teplé počasie, rozhodli sme sa prehodiť štart detských a dospeláckych kategórií. Hlavné kategórie teda štartujú už od 9:30, detské po nich od 11:00.  

Nová trať
Pripravili sme pre vás nové trate, na základe reakcií z minulých rokov ľahšiu Hobby (5km, vynechali sme tentokrát výbeh pod Svätý vrch) a náročnejšiu cca 9.5km s prevýšením 190m, ktorá vedie výlučne po lesných chodníčkoch. Na rozdiel od minulého roka sme namiesto dvoch okruhov pripravili jeden, vedúci cez Malý Slavín a popod Svätý vrch.
 
Beh olympijského dňa
Mariatálsky Štvanec zaradil SOV medzi Behy olympijského dňa. Beh olympijského dňa je celosvetovým podujatím, ktoré si kladie za cieľ podporovať myšlienku športu pre všetkých. Po prvýkrát sa uskutočnil v roku 1987 ako spomienka na 23. jún 1894, kedy barón Pierre de Coubertin založil Medzinárodný olympijský výbor.
 
Sprievodný program
 – detičky sa budú môcť povoziť zdarma na poníkoch z Jazdeckého klubu Marianka (viac o klube na www.jkmarianka.sk)
 – dospelým predstaví predajňa Cyklohouse KTM elektrobikes s možnosťou otestovať si ich priamo na mieste (viac na www.cyklohouse.sk)
 – od 19.00 – 23.00 v Marianke v novom amfiteátri vystúpi skupina SENZUS
 
Registrácia a viac info na www.runforfun.sk
 
Tešíme sa na vás!
 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.