Hámornícky polmaratón

Milí športoví priatelia a nadšenci behu. Máme tu pozvánku od našich dobrých bežeckých priateľov z Medzeva. Dňa 12.júla 2014 (sobota), usporiada Bežecký klub Spartak Medzev v spolupráci s mestom Medzev a obcou Štós: 12. ročník Hámorníckeho polmaratónu.

Prezentácia bude na futbalovom ihrisku, kde bude aj samotný štart a aj cieľ preteku. Štart preteku je teda v sobotu o 11:00 hod. už na spomínanom ihrisku. Tento nádherný a ťažký pretek má dĺžku 21,095 km a bežia ho ženy a aj muži. Povrch trate je asfaltový, vedie ulicami mesta Medzev, pokračuje do obce Štós a späť. Štartovné je vo výške 7 eur a platí sa na mieste prezentácie. Tento rok však pripravili organizátori na čele s riaditeľom preteku p. Jánom Imlingom aj beh pre deti. Beh s názvom Hámorníček ponúka deťom v rôznych kategórií si navzájom zasúťažiť a získať titul najlepšieho Hámorníčka. Súčasťou týchto pretekov je aj IN-LINE korčuľovanie. Po skončení súťaže bude poskytnuté účastníkom občerstvenie a kultúrny program. Počas celej soboty budú prebiehať aj Medzevské slávnosti, čiže o zábavu bude postarané až do rána. Viac informácii nájdete aj na stráne bežeckého klubu Spartak Medzev: www.bkspartakmedzev.sk

Behu a športu zdar!                                                                                       Róbert Boros

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.