Hámornícky polmaratón

Milí športoví priatelia a nadšenci behu. Máme tu pozvánku od našich dobrých bežeckých priateľov z Medzeva.

Dňa 11. júla 2015 (sobota) usporiada Bežecký klub Spartak Medzev v spolupráci s mestom Medzev a obcou Štós: 13. ročník Hámorníckeho polmaratónu. Tento polmaratón v dĺžke 21,195 km pobežia muži aj ženy. Povrch trate je asfaltový a vedie ulicami mesta Medzev, ďalej pokračuje do obce Štós a odtiaľ späť do Medzeva.

Prezentácia bude na futbalovom ihrisku, kde bude aj samotný štart a aj cieľ preteku o 11:00 hod. Štartovné je vo výške 8 eur a platí sa na mieste prezentácie. Je možná aj online registrácia na domovskej stránke klubu. Organizátori na čele s riaditeľom preteku p. Jánom Imlingom, pripravili opäť beh aj pre tých najmenších. Beh s názvom Hámorníček, ponúka deťom v rôznych kategórií si navzájom zasúťažiť a získať titul najlepšieho Hámorníčka. Súčasťou týchto pretekov je aj In-line korčuľovanie a tohtoročnou novinkou je pretek s názvom: Hámornícky Inline Skating – Run. Prvý ročník tejto novej disciplíny pozostáva s duatlonu a to po korčuliarskej 8 km trati, nasleduje 8 km beh. Po skončení súťaže bude poskytnuté účastníkom občerstvenie a kultúrny program. Počas celej soboty budú prebiehať aj Medzevské slávnosti, čiže o športové zážitky a kultúru bude postarané. Skvelý tip pre rodinný výlet a pekne strávenú sobotu, kde si prídu na svoje dospelý a aj ich ratolesti. Všetci ste srdečne vítaní.

Viac informácii nájdete aj na stráne bežeckého klubu www.bkspartakmedzev.sk

 Behu a športu zdar!

 Róbert Boros

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.