GútorRun sa blíži, prihlásilo sa už 230 pretekárov

Už len 5 dní! V sobotu 21. septembra sa v Hamuliakove uskutoční prvý ročník bežeckého podujatia GútorRun 2013, na ktorý sa prihlásilo už vyše 230 detských a dospelých pretekárov.

Pripravované podujatie má veľký ohlas.V Hamuliakove sa stretnú pretekári zo Šamorína, Dunajskej Lužnej, Rovinky či Bratislavy. Súťažiaci, ktorí sa prihlásia do 18. septembra  do kategórií „hlavný beh“ (10 km) a „hobby beh“(4,5 km) , majú v rámci štartovného garantovaný guláš a iontový nápoj. Prvých sto prihlásených dostane aj tričko s logom podujatia Dobehni ma! GútorRUN. Štartovné je 5 € a zaregistrovať sa môžete na stránke www.dobehnima.sk.

Prezentácia pretekárov sa začína v deň pretekov o 08:30 hod. a končí  20 minút pred štartom zvolenej kategórie. O 10:00 hodine sa začínajú detské behy a o 10:45 hod. bude odštartovaný hlavný a hobby beh. Deti pobežia po uliciach obce, pozdĺž starej a novej dunajskej hrádze je pripravená trať pre hobby a hlavný beh. Organizátori sa postarali aj o sprievodný program -na detských pretekárov čaká lahodné gofry, môžu si vyhotoviť obrázky z farebného piesku a na záver ich čaká šarkaniáda. Deti štartovné neplatia.

Akciu pripravuje tím nadšencov v spolupráci s Občianskym združením Hamuliakovské deti, bežecký klub ŠK pre Radosť a obec Hamuliakovo. Hlavným sponzorom akcie je spoločnosť IMOS Systemair.„V prvom rade sa usilujeme o naštartovanie každoročného bežeckého podujatia, ktoré spojí milovníkov športu nezávisle na dosiahnutom výsledku“, hovorí hlavná organizátorka Anna Molnárová.

Zdroj: Organizátori

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.