FARBÁM NEUJDEŠ už túto sobotu v Bratislave

Jedinečné charitatívne podujatie s príznačným titulom Farbám neujdeš sme už mali možnosť vidieť pred pár mesiacmi v metropole východu, kde si ľudia celú akciu veľmi pochvaľovali. Konečne prichádza aj pokračovanie, ktoré sa tentokrát uskutoční v našom hlavnom meste.

Bratislava ožije farbami už v sobotu 10.10.2015 a okrem tradičného päťkilometrového behu je pre zúčastnených pripravený aj zaujímavý sprievodný program, ktorým nás bude sprevádzať Sajfa. Oficiálny začiatok udalosti je naplánovaný na 10.00 na Hviezdoslavovom námestí, kde bude bežcov čakať rozcvička s trénermi FIT UPu, tanečné vystúpenie a spoločný štart pod záštitou starostu starého mesta. V spolupráci s SPV a obchodnou ulicou a taktiež s Ekonomickou univerzitou.

Netradičný a zábavný beh veľmi rád privíta všetkých bez rozdielu veku či fyzickej zdatnosti. Je jedno, či ste profesionál alebo rekreačný bežec, keďže sa na trase, ktorú zvládne naozaj každý nemeria čas. Na každom kilometri bude účastníkov čakať farebná zóna, kde sú zasypávaní práškovými Hedon farbami. Každá zóna patrí jednému z partnerov a je špecifická svojou farbou – modrá patrí spoločnosti Bal Slovakia, oranžová patrí MINI,  žltá spoločnosti DHL, ružová Terranove Weber a posledná je ako jediná penová, a to tesne pred cieľom.

Po skončení behu prichádza na rad spoločný vyhadzov práškových farieb a po ňom hudobné vystúpenie Rytmusa. Na záver ešte tombola o vecné ceny, keďže všetky štartovné čísla budu zlosovateľné. Ambasádorom behu je Bekim a výťažok z predaja farieb v deň podujatia poputuje do slovenského paralympijského výboru.

Neváhajte sa preto prísť zabaviť, zašportovať si a ako bonus podporiť dobrú vec. www.farbamneujdes.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.