FARBÁM NEUJDEŠ Bratislava 2015

Naše hlavné mesto sa tento víkend už po druhýkrát stalo dejiskom farebnej explózie pod názvom Farbám neujdeš. V sobotu 10.10.2015 sa na štart zábavného rodinného behu postavilo viac ako 2000 účastníkov. Tí si do sýtosti užili päťkilometrovú trasu v úplnom centre Bratislavy.

Účastníci museli prebehnúť piatimi zónami. Na prvých štyroch na nich čakala farebná sprcha. Tohtoročnou novinkou bola piata zóna, kde bolo pre účastníkov pripravené prekvapenie v podobe penovej zóny. „Každý rok chceme prinášať niečo nové, piata zóna bude vždy veľkým prekvapením pre našich bežcov a my sa už teraz nevieme dočkať na ich reakcie v roku 2016“ povedali organizátorky slovenského behu z agentúry EventCity, Lenka Šoltésová a Kamila Špesová.

Najfarebnejší deň svojho života zažilo aj niekoľko známych osobností. Na štarte nechýbal starosta Starého mesta Bratislava Radoslav Števčík, herec Róbert Jakab, ambasádor behu Bekim, moderátorom celého podujatia bol Sajfa a ako hlavný program vystúpil na Hviezdoslavovom námestí Rytmus. Organizátori akcie sa rozhodli podporiť aj deti z detských domov a preto sa na štart mohli postaviť aj detičky z detského domova Bratislava.

Beh Farbám neujdeš je prepojený so slovenským paralympijským výborom a celý výťažok z predaja farieb poputuje práve na podporu mládeže SPV.
V priebehu celého dňa bol naviac na námestí pripravený bohatý sprievodný program. Svoje tanečné vystúpenie predviedli krásne tanečnice zo skupiny Sangre Nueva, o poriadnu zahrievaciu rozcvičku sa postarali tréneri z Fit Up!, taktiež nechýbalo množstvo súťaží a aktivít partnerov behu.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.