ČSOB Zimná Séria 2016 už klope na dvere

Jeden zo základných kameňov cesty za 11. ročníkom ČSOB Bratislava Marathon, ktorý sa uskutoční 1. – 3. 4. 2016, je séria prípravných behov v relatívne nesúťažnej časti sezóny. V tomto roku sa uskutoční pod názvom „ČSOB ZIMNÁ SÉRIA 2016“ a ponúkne bežcom opäť niečo nové.

Piaty ročník zimných prípravných behov prináša niekoľko noviniek. Okrem tradičnej bežeckej destinácie na okruhu so štartom a cieľom pri OC Eurovea sa bežci môžu tešiť na dve nové lokality.

Termíny a miesta jednotlivých častí série:

6. 12. 2015 – Eurovea (Bratislava)
24. 1. 2016 – Slovakia Ring (Orechová Potôň)
21. 2. 2016 – Elements Resort (Čilistov, Šamorín)

Na všetkých troch podujatiach si budete môcť vybrať z dvoch dĺžok trate (6 km a 12 km), pričom ich súčasť budú už tradične aj detské behy. Dĺžka trate sa prispôsobuje 6 km dlhému ohruhu Slovakia Ring, kde sa kratšia trať pobeží na jedno kolo a dlhšia na dve. Aby ste si svoje výkony zo zimnej série vedeli porovnávať, na všetkých troch dieloch série budú mať trate rovnakú dĺžku. Registrácia na ČSOB Zimná séria 2016 je už spustená.

Prihlasovať sa môžete na www.bratislavamarathon.com. Zvýhodnená cena štartovného pri prihlásení sa na všetky tri podujatia naraz je 30 eur.

Novinkou v tomto ročníku je medaila pre každého účastníka v kategórii detí i dospelých, ktorý absolvuje všetky tri preteky a nezáleží na tom, na akej trati pobeží. Medaily sa budú odovzdávať na záverečných pretekoch v Čilistove pri Šamoríne po dobehnutí do cieľa. Nové atraktívne lokality, Slovakia Ring a Elements Resort, prinesú aj nový sprievodný program a súťaže, o ktorých vás budeme priebežne informovať.

V novom ročníku sme pripravili aj špeciálny hodnotiaci systém, keď sa po treťom z behov uskutoční aj sumárne vyhodnotenie dosiahnutých výsledných časov v troch behoch. Vytvoria sa samostatné výsledkové listiny, v ktorých sa zrátajú časy každého bežca štartujúceho na všetkých troch behoch (v jednej disciplíne).

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.