ČSOB: Registrácia a prezentácia

Vzhľadom na vysoký počet zaregistrovaných účastníkov, spúšťame prezentáciu tento rok už skôr. Svoj štartový balíček si môžete vyzdvihnúť už od soboty 9.3.2013 v OC Retro v čase od 12:00

do 19:00 hod., Nevädzova 6 na 2.poschodí pred bratislavamarathon running store.

Na tomto mieste bude prezentácia až do 19. 3. 2013, následne od 21.3. až do začiatku jednotlivých behov už priamo v Sklade č. 7 v Eurovea. Nezabudnite si prosím so sebou priniesť originál kartičky poistenca a EAN čiarový kód, ktorý Vám bol zaslaný ako potvrdenie prihlásenia do behu (príloha emailu). Podstatne tým urýchlite a zjednodušíte Vašu prezentáciu.

Každý účastník pomôže prispieť pre zdravie detí!

Malí i veľkí, lezúni i bežci, všetci spoločne pomôžete prispieť pre zdravie detí. ČSOB nadácia venuje Detskej fakultnej nemocnicis poliklinikou v Bratislave 10 centov za každý kilometer, ktorý odbehnú všetci účastníci  počas ČSOB Bratislava Marathon 2013.

DFNsP v Bratislave použije takto získané peniaze na zakúpenie ultra tenkého fibrobronchoskopu Pentax FB-8V, ktorý sa používa pri vyšetreniach ( bronchoskopiách) novorodencov a malých detí.

Zdroj: www.bratislavamarathon.com 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.