ČSOB Bratislava Marathon – zvýhodnené štartovné končí

Veľký bežecký festival sa blíži a už 4700 malých i veľkých športovcov využilo príležitosť zaregistrovať sa na 9.ročník ČSOB Bratislava Marathon 2014. Ak ešte medzi nich nepatríte, využite zvýhodnené štartovné, ešte do tohto piatku – 28. februára 2014.

Do tohto dátumu si pri registrácií zároveň môžete personalizovať svoje štartové číslo s vlastným menom či prezývkou.

Zmena maratónskej trate

Vzhľadom na aktuálnu rekonštrukciu Starého mosta a uzávierku okolitých ulíc, sme museli pristúpiť pri organizácii ČSOB Bratislava Marahton 2014 k drobným úpravám týkajúcich sa trate na maratón, polmaratón a štafetový beh. Aktuálnu mapu trate už nájdete na našej webstránke. 

V porovnaní s rokom 2013 pobežíme aj po Hviezdoslavovom námestí, jednom z najkrajších námestí v Bratislave, čím prebeh cez historické centrum mesta získa na atraktivite.

Záverečné kolo Fa Winter Tour 2014

Už túto sobotu, 1.3.2014 pobežíme záverečné, 3. kolo Fa Winter Tour, v rámci ktorého si môžete odbehnúť aj vzdialenosť porovnateľnú s polmaratónom.

Prezentácia prihlásených účastníkov bude opäť od stredy, 26.2.2014 do piatku, 28.2.2014 v bratislava marathon running store v OC Retro na Nevädzovej ulici (2.poschodie).

Na našej stránke nájdete aj pokyny k 3.Fa zimnej desiatke, venujte im prosím dostatočnú pozornosť, zmena sa dotýka hlavne úseku tesne po štarte behu, prezentácie a informácií pre bežcov, ktorí pobežia 2 okruhy (20 km).

Zdroj: BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.