ČSOB Bratislava marathon newsletter

Poslednú januárovú sobotu čaká bežcov pokračovanie Bratislava Marathon Zimnej Série. Svoje štartové čísla si môžete prísť vybrať od stredy 28.1.2015 do piatka 30.1.2015 vždy medzi 12:00 a 19:00 do Bratislavamarathon running store, Nevädzova 6, OC Retro, 2. Poschodie. V deň podujatia, v sobotu v Eurovea nájdete registráciu a šatňu v priestoroch bývalej ZUNO banky.

Úschovňa bude umiestnená na námestí v čase od 10:00. Štart detí je naplánovaný na 11:00, pričom budú štartovať rozdelení podľa vekových kategórií postupne za sebou. O 11:50 odštartuje kratší 5,3km dlhý beh. Následne o 12:00 vybehnú bežci na trať s dĺžkou 10,3km. Prihlásiť sa môžeš na počas prezentácie v deň podujatia, 31.1.2015 v priestoroch bývalej ZUNO banky.

ČSOB BRATISLAVA MARATHON

V novom roku pokračuje prihlasovanie na jubilejný 10.ročník ČSOB Bratislava Marathon a my sme opäť o krok bližšie k naplneniu jedného z našich cieľov teda  dostať na štart kráľovskej disciplíny 1000 vytrvalcov a dosiahnuť métu, ktorú sme si stanovili už pred dvomi rokmi v rámci projektu „1000-2015“. K dnešnému dňu je na podujatie zaregistrovaných viac ako 3600 bežcov, pričom 700 je maratóncov a viac ako 1300 polmaratóncov. Zabezpeč si aj ty svoje miesto na štarte už teraz. Vyber si disciplínu a registruj sa na predpredaj.sk

Beh Wings for Life World Run má novú trať

Charitatívny beh Wings for Life, ktorý sa bude bežať v Bratislave 3. mája, má tento rok ešte atraktívnejšiu trať. Začína sa priamo v centre mesta, na nábreží Dunaja spred Eurovea. Ďalej sa pobeží cez nákladnú časť prístavu, ktorá je inak pre verejnosť uzavretá.  Hneď po dosiahnutí piatich kilometrov sa budeš môcť pokochať historickými krásami Bratislavy, keď prebehneš okolo Slovenského národného divadla, historickej budovy Reduty aj Slovenskej národnej galérie. Cez most SNP, popod lietajúce UFO, sa dostaneš do  Petržalky a pri jej železničnej stanici si „odfajkneš“ 10 kilometrov. Ďalšou métou by mohlo byť Čunovo, tam dosiahneš hranicu 25-tich kilometrov. No a pre najambicióznejších súťažiacich trať pokračuje až k vodnému dielu Gabčíkovo, kde prekročíš neuveriteľných 60 kilometrov. Trať má dokopy takmer 100 kilometrov, ktoré môžeš pokoriť. Už vieš, kde „Catcher Car“ dobehne teba?

Zdroj: www.bratislavamarathon.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.