ČSOB Bratislava Marathon 2014 – Valentínska desiatka

1. februára 2014 sa máte opäť na čo tešiť, pretože 2. Fa zimná desiatka sa bude niesť v duchu „Valentína“ a jej súčasťou bude aj On a Ona beh. Pôjde o súťaž párov – muž a žena, pričom na ten najrýchlejší čaká romantická večera v bratislavskej reštaurácii Green Buddha. Zvýhodnené štartovné za 10,- € máte možnosť využiť do 19.01.2014 (od 20.01.2014 – 12,- €).

Aj tento rok vyhodnotíme výsledky celej Fa zimnej tour. Propozície behov sú už na našej stránke, novinkou tejto série je zdravý ovocný kútik pre všetkých účastníkov po dobehu do cieľa.

Vzhľadom na rekonštrukciu Starého mosta a okolitých ulíc, príde pravdepodobne k drobným  úpravám v rámci organizácie. Zmeny a pokyny budú uverejnené na našej webstránke a facebooku, prosím venujte im dostatočnú pozornosť.

NOVÝ ROK / NOVÝ NÁZOV / NOVÁ TRAŤ

Nutrilite minimaratón (bývalý Hobby beh) s novou traťou pobežíme cez prístav. Vďaka ústretovosti a podpore vedenia Slovenských plavieb a prístavov a KR PZ v Bratislave vám môžeme predstaviť novú trasu sobotňajšieho Nutrilite minimaratónu. Na trati dlhej 4,2 km vás čaká unikátny prebeh cez bratislavský prístav v industriálnej zóne Bratislavy nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti centra pretekov Eurovea.

Táto trať navyše umožňuje na štarte privítať opäť väčší počet bežcov a nakoľko je dostatočne široká a rovinatá, samotný beh bude určite pre všetkých veľkým zážitkom. Takže neváhajte a aj keď s behom len začínate, Nutrilite minimaratón je pravá voľba pre vás.

V novom šate aj v roku 2014

Tento rok sa Bratislavou bude valiť modrá vlna, ktorá nebude zapríčinená vyliatím Dunaja, ale záplavou bežcov, ktorí si prídu zabehnúť ČSOB Bratislava Marathon. Ak chcete byť jej súčasťou, môžete si zakúpiť bežecké tričko adidas s novou grafikou na rok 2014. K dispozícií je dámske aj pánske prevedenie v 4 rôznych veľkostiach (dámske XS, S, M, L a pánske S, M, L, XL). Tričko si môžete objednať v rámci registračného formuláru za 18,- € a bude na vás čakať pri vyzdvihnutí štartového balíčka.

Zdroj: BE COOL, s.r.o.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.