ČSOB Bratislava Marathon 2013 – oficiálne výsledky

Na oficiálnej stránke ČSOB Bratislava marathonu sú už zverejnené oficiálne výsledky 8. ročníka.

Stačí len kliknúť na nasledovný link a otvorí sa Vám stránka s oficiálnymi výsledkami

Nájdi sa na fotke

Tento rok bolo na trasách všetkých behov niekoľko FOTOSTAGEOV. Kompletnú fotogalériu nájdete na Hviezdnom webe FaxCOPY.
Na stránke funguje jednoduché vyhľadávanie fotiek podľa štartovných čísel, pričom sú rozdelené aj na základe bežeckých disciplín. Vybrané fotografie si môžete objednať a budú Vám zaslané v plnom rozlíšení na e-mailovú adresu. Cena jednej fotografie je 3,90€. Svoje najúžasnejšie momenty si môžete zvečniť nielen fotografiou, ale aj praktickým fotodarčekom s vlastnou fotografiou – tričko, šálka, fotoobraz a iné. Pre všetkých účastníkov akcie sú pripravené nadštandardné zľavy na všetky fotodarčeky.

Premiérový ročník Rajec High Tatras night run 2013

Pre všetkých milovníkov behu, športu a našich Tatier je tu nové bežecké podujatie, ktoré sa uskutoční 1.6.2013. Nočný beh tatranskou prírodou ponúkne svojim účastníkom magickú atmosféru o čosi odlišnú od veľkých mestských behov. Trať s dĺžkou 8 kilometrov si môže dovoliť zabehnúť každý, kto má chuť si dobre zašportovať a zabaviť sa. Na stránke behu máte možnosť si pozrieť trasu behu, propozície a základné informácie o behu. Registračný systém na podujatie už je spustený. Akcia bude spojená s celodenným programom oslavy dňa detí, ktorý sa bude odohrávať na celom Štrbskom plese a je ideálnou príležitosťou pre celé rodiny prežiť začiatok turistickej sezóny v srdci Vysokých Tatier.

 

Zdroj: www.bratislavamarathon.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.