Bežte s nami v sobotu za Tatry

Už túto sobotu (19. septembra) sa na Štrbskom Plese uskutoční 2. ročník Behu za Tatry. Príďte všetci, čo radi beháte podporiť športom dobrú vec – revitalizáciu našich Tatier. Za každého účastníka, ktorý sa postaví na štart, odvedú organizátori 1 € na nákup sadeníc nových stromčekov pre Lesy TANAPu.

Okrem dobrého pocitu získajú všetci bežci štýlovú dobehovú medailu a účastnícky balíček s darčekmi od sponzorov: čokoládové pralinky, voucher na kávu Štrbské Presso, voucher na pivo / kofolu, časopisy Trena a Profit, balzam na ústa. Pripravené bude jednoduché občerstvenie a deti poteší aj bezplatný vstup na jednu z atrakcií v Mini Tatralandia Parku na Štrbskom Plese v deň podujatia. Všetci – malí i veľkí – budú zaradení do tomboly o nový SEAT Ibiza s plnou nádržou na 1 týždeň a ďalšie atraktívne ceny.

IMG_20150910_103450Trať s dĺžkou 3,6 km (ženy) a 7,2 km (muži) bude viesť prevažne okolo jazera Štrbské pleso (ženy 1 okruh, muži 2 okruhy). Deti si zabehajú na špeciálne pripravených tratiach s dĺžkou v závislosti od ich veku. Povzbudzovať ich budú maskoti behu a tí väčší, spolu s dospelými ocenia hudobnú podporu DJ Carla z Fun rádia.

Ukazuje sa nádherný víkend, preto neváhajte a zaregistrujte sa už dnes na www.inviton.sk, lebo kapacita behu (vrátane detí) je obmedzená na 280 účastníkov. Skúsiť to však môžete aj na mieste od 11,00.

Vítaní sú aj pasívni priaznivci športu, fanúšikovia a diváci, ktorí chcú bežcom bežiacim za dobrú vec vytvoriť príjemnú kulisu a užiť si tak príjemný víkend na príjemnom mieste v príjemnej atmosfére.

Viac informácií nájdete na www.behzatatry.sk a na facebooku podujatia.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.