Bežecký sviatok v Horných Orešanoch s malou zmenou

Organizátori z BK Viktoria pozývajú do Horných Orešian všetkých nadšencov a vyznávačov rekreačného behu na 35. ročník obľúbeného bežeckého podujatia Cez Hornoorešanské vŕšky – Memoriál Františka Hečka, ktorý sa bude konať v sobotu 27.6. 2015 v areáli TJ Iskra.

Celý program odštartujú o 15:45 hod naši najmladší bežci a hlavné kategórie majú štart už tradične o 17:00 hod. Aj tento rok bude možné zapojiť sa do kategórie firemných družstiev.

Trať hlavného behu vedie krásnym prostredím Malých Karpát a svojou členitosťou a zaujímavosťou každoročne láka čoraz väčšie množstvo bežcov. Minulý rok sa na štart vo všetkých vekových kategóriách postavilo neuveriteľných 433 pretekárov zo všetkých kútov Slovenska a Čiech. Aj preto bude pre štartujúcich v hlavných kategóriách zabezpečená profesionálna čipová časomiera.

Organizátori upozorňujú na malú zmenu dĺžky trate. Profil a prevýšenia zostali zachované, ale dĺžka trate je zmenená z pôvodných 10 660 m na 10 300 m. Z tohto dôvodu sa tento rok ruší prémia za prekonanie traťového rekordu. Bežci však určite nebudú ochudobnení o malebné úseky vedúce lesnými cestičkami malokarpatskej prírody.

V cieli bude pre bežcov pripravené občerstvenie a pre tých šťastnejších tombola. Vo večerných hodinách bude prebiehať 9.ročník súťaže silákov v preťahovaní lanom – STRONGMEN. Celým podujatím bude sprevádzať moderátor Peter Mano Tomič a večer spríjemní kapela TOP.

Srdečne vítaní sú nielen bežci, ale aj ich rodinní príslušníci, fanúšikovia športu, a samozrejme všetci, ktorí si chcú spríjemniť toto sobotné popoludnie.

Podrobnejšie informácie o podujatí nájdete na webovej adrese klubu www.bkviktoria.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.