Bežecká liga okresu Spišská Nová Ves 2014

10 kôl mala táto súťaž na území okresu SNV. Účasť bola veľmi pekná. 75 mužov a 31 žien bojovalo o body na cestách, cestičkách, ale aj na dráhe štadióna.

Od mája do polovice novembra spoznávali bežci a bežkyne svoj krásny kraj rýchlejšie ako bežný turisti. Rôznorodosť povrchu a charakter trate dali možnosť ukázať všetkým ako na tom bežecky sú. Všetkých 10 kôl absolvovali Tomáš Kamas a Jaroslav Tekely. Lenka Baronová chýbala len raz. liga pokračuje aj v roku 2015, preto už teraz žiadam organizátorov bežeckých podujatí: Ak chcete byť do ligy zaradený, nahláste na adresu hutabeh@centrum.sk do konca januára presný dátum vášho behu. Možnosť prihlásiť sa majú aj organizátori z okresov PP, LE, GL. Ohlásili sa aj z Dobšinej. Odpoveď je kladná aj pre nich. Sme jedna bežecká rodina, tak držme spolu. Výbor ligy pracoval v zložení Tomáš Kamas, Ondrej Majerník, Rudo Mikolaj. Pod hlavičkou Občianskeho združenia Novoveská Huta za pomoci organizátorov pretekov.

Rudo Mikolaj
predseda OZ Novoveská Huta

Foto: Michal Ivančo (absolutny víťaz T. Kamas po víťazstve na Behu Farmarskym dvorom.)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.