Bežci a bežkyne pozor!

Dell tento rok otvára brány Medickej záhrady vo svojom prvom oficiálnom ročníku Dell Family Run 2013, ktorý sa koná 21. Septembra 2013 od 9:00 – 12:00 v Medickej záhrade! Po minuloročnom úspechu nultého ročníka vás tento krát čaká ešte bohatší program vrátane TABATA rozcvičky, bežeckého poradenstva pre laickú verejnosť, behu pre celú rodinu, štafety aj Top Run, zábavu pre všetky vekové skupiny od najmenších detí cez fanúšikov až po bežcov a samozrejme hodnotné ceny.

·   Pre deti máme: Hod mobilom/myšou do suda, Mini futbal, Petang, Mini golf, Autíčka na diaľkové ovládanie, Zhadzovanie pyramídy konzerv, Dell Gaming Corner s najnovšími Dell počítačmi.

·   Pre bežcov: Ľahký tréning vo forme miešanej štafety (4×500 metrov) alebo 3 km dlhého Top runu.

·   Pre všetkých: Dell Gaming Corner, TABATA rozcvička, bežecké poradenstvo pre začiatočníkov aj pokročilých, bohatý sprievodný program so súťažami a cenami a pokus o rekord v počte domáci koláčov v Medickej záhrade. 🙂

·   Pre tých, ktorí chcú pomôcť dobrej veci bez účasti máme možnosť sponzorovať, či už priamo vybratého bežca alebo akciu samotnú.

Príspevok, ktorý pôjde celý priamo na účely obnovy Medickej záhrady je vo výške 3 a viac EUR podľa vašej vôle a uváženia. Do všetkých kategórií sa možno prihlásiť cez http://prihlasky.vos-tpk.sk/index.php?p=race&id=99 do 13.9.2013. Viac informácií bude postupne na https://www.facebook.com/#!/Dellfamilyrun.

Tešíme sa na vás!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.