Behajme, aby aj Tatry boli v kondícii

2. ročník Behu za Tatry pozýva všetkých nadšencov behu a tatranskej prírody na Štrbské Pleso, aby si prišli v sobotu 19.septembra zabehať pre dobrý pocti a dobrú vec. Každý zaregistrovaný účastník podporí revitalizáciu Vysokých Tatier a prispeje k výsadbe nových stromčekov.

Účastníkov čaká terénny beh na brehu jazera Štrbské pleso „okorenený“ tzv. šprintérskym okruhom na bežeckom (lyžiarskom) štadióne. Vítaní sú nielen dospelí, ale aj deti, ktoré si v zabehajú na tratiach prispôsobených ich veku. Všetci, malí i veľkí, získajú v cieli štýlovú dobehovú medailu a prvých 50 zaregistrovaných dostane tričko s motívom podujatia. Deti si v účastníckom balíčku nájdu aj poukaz na využitie ľubovoľnej atrakcie v detskom fun parku na Štrbskom Plese.

Atmosféru spríjemní DJ Carlo z Fun rádia, maskoti behu a autogramiáda motocyklového pretekára Štefana Svitka, ktorý v rámci budovania svojej kondície tiež rád beháva.

Tak teda príďte, bežte a aj vy pomôžte Tatrám. Zaregistrujte sa už dnes na www.inviton.sk a do 31.8.2015 využite možnosť získať výhodný účastnícky poplatok. Zaregistrovať sa možno aj na mieste (od 11,00 hod.), počet takto získaných vstupeniek / registrácií na beh je však limitovaný. Účastníci vysokohorského behu zo Štrbského na Popradské Pleso – Antalovho memoriálu majú možnosť bežať za Tatry bezplatne, prosíme však, aby sa zaregistrovali vopred.

Beh za Tatry mal svoju premiéru pred rokom, kedy si Tatry pripomínali smutné výročie ničivej kalamity, ktorá navždy zmenila ich tvár. Pomôžte nám vybudovať tradíciu behu, ktorého cieľom je apelovať na ohľaduplnosť, pokoru a aktívnu pomoc prírode.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.