Beh za Tatry už v sobotu

Už túto sobotu, 20.septembra, si môžete zabehať na brehu Štrbského plesa a tým podporiť obnovu Tatier, ktoré si v novembri pripomenú 10. výročie ničivej kalamity.

Súčasťou Behu za Tatry sú aj rodinné behy  o 14,00. O 16,00 odštartujú na bežeckom štadióne (oproti hotelu FIS) muži (6,6 km) a ženy (3,6 km).

Prezentácia a vyzdvihnutie štartovacích čísel a balíčkov bude v deň podujatia od 11,00 do 15,30 na zastrešenom drevenom pódiu taktiež proti hotelu FIS. Tu bude aj registrácia nových účastníkov. K dispozícii je však iba 30 čísel pre dospelých a 30 čísel pre rodinné dvojice.  Preto neváhajte a prihláste sa  online  na www.inviton.sk  najneskôr v deň pretekov. 20.9.2014 do 11,00.

Účastnícky balíček obsahuje časopis PROFIT alebo TREND, vaucher na čapovanú kofolu / pivo Zlatý bažant, balenú vodu San Benedetto, horalku. Deti v rodinných behoch dostanú tiež sladkosti a vaucher na vybranú detskú atrakciu v Parku snow. Všetci bežci i rodinné dvojice budú zaradení do tomboly o dovolenku v hodnote 750 € od CK SATUR, tablet SONY Xperia, kávovar Štrbské presso a ďalšie hodnotné ceny (viac na www.behzatatry.sk).

Žrebovať sa bude po dekorácii víťazov cca o 17,00. Prvé tri – vyššie uvedené –ceny doručíme  výhercom v prípade ich neprítomnosti  kuriérom.  Ďalšie ceny z tomboly sa odovzdajú iba prítomným výhercom. Ak sa výherca nedostaví  po cenu do 5 minút, žrebuje sa ďalej.

Počasie sa zatiaľ ukazuje vcelku dobré, tak príďte, bežte, pomôžte! Teší sa na Vás ambasádor Behu za Tatry, biatlonista a olympijský medailista z Vancouveru Pavol Hurajt, ktorý pobeží spolu s Vami.

PROGRAM a orientačný časový harmonogram:

11,00  Prezentácia / Vyzdvihnutie štartovacích čísel / Registrácia nových účastníkov
13,00 Ukončenie registrácie nových účastníkov na Rodinné behy
13,45 Ukončenie vydávania štartovacích čísel na Rodinné behy
14,00 Štart Behu za Tatry – Rodinné behy
  Dekorácia víťazov rodinných behov
15,00 Ukončenie registrácie nových účastníkov Muži / Ženy
15,45 Ukončenie vydávania štartovacích čísel Muži / Ženy
15,50 Bubnová šou Campana Batucada
16,00 ŠTART Behu za TatrySprievodný program pre deti
  Dekorácia víťazov Behu za Tatry – Muži / Ženy
  Odovzdanie sponzorského daru Štátnym lesom TANAPu
  Tombola

    

 

 

 

 

 

 

 

(13,00 – 17,00 Sprievodný program pre deti: Face Painting / Dog Dancing /Súťaže )

Viac na www.behzatatry.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.