Beh.sk sa mení!

Vážení bežeckí aj nebežeckí priaznivci portálu beh.sk, v šestnástom roku jeho existencie prišiel čas na jeho významné zmeny a vylepšenia.

Predstavujeme vám úplne nový, moderný dizajn, s novou funkcionalitou, ktorý sa ale na druhej strane snaží rešpektovať zaužívané a vami obľúbené spôsoby práce s ním (Termínovka, Výsledky…). Veríme, že sa vám bude páčiť a že vám postupne prinesie viac potrebných kvalitných informácii týkajúcich sa hlavne rekreačného behania.

Vopred srdečne ďakujeme za akékoľvek podnety a prosíme, buďte zhovievaví v testovacej fáze, vyvinieme maximálnu snahu aby boli prípadné chyby odstránené čo najskôr.

Tím beh.sk

Komentáre 2

  1. Mozno je to len nezvyk, ale novy beh.sk sa mi zda byt menej prehladny (hlavne uvodna strana, je na nej menej info ako bolo na povodnej, je to „roztahanejsie“).
    Dizajn predchadzajucej verzie bol sice menej moderny, ale (pre mna) informacne hodnotnejsi a teda lepsi.
    Ján Piroščák

  2. Janko, vdaka za reakciu.
    Urcite pri akychkolvek zmenach si treba na nove najprv zvyknut, ale nova HP este nefunguje tak ako by sme chceli, tak ked to vsetko dotiahneme, mozno sa to vylepsi a bude sa Ti s webom pracovat lepsie ako teraz. Dakujeme za trpezlivost.

    LubosH

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.