Beh okolo vynoveného hradu Tematín – nedeľa 26.apríla

Okolie Piešťan a krásy Považského Inovca sú známe. Mnoho ľudí už meralo cestu na hrad Tematín, túlalo sa po okolí alebo si prišli na Bezovec zalyžovať či skúsiť bežky.

Ale málokto si okolo hradu bol zabehať. Preto by ste mali využiť šancu a zmeniť to. Srdečne vás pozývame na druhý ročník Behu okolo hradu novoopraveného hradu Tematín, ktorý sa uskutoční v nedeľu 26. apríla na Bezovci pri Piešťanoch.

Štartovať sa bude o 10 hodine spred Šport chaty na Bezovci, predtým od 8,00 do 9,45 prebehne registrácia. Bežci majú na výber polmaratón (dva okruhy) s prevýšením 800 m a desať a pol kilometrovú trasu (jeden okruh) s prevýšením 400 metrov. Pre pretekárov a fanúšikov pripravuje Šport Chata na Bezovci po pretekoch chutné cestoviny. Organizátor sľubuje chutné ovsené koláčiky a pitný režim pred pretekmi.

Víťazov preteku, ale i náhodne vyžrebovaných bežcov v tombole podporí snowca.sk, PT univerzál, Monkey Bike and Run Shop z Piešťan, ale i Majer Zemianske sady so svojimi vínami a obec Modrovka.

Počas konania preteku bude možné veĺmi lacno sa ubytovať na Sport chate – www.sportchata.sk

Možnosť registrácie a platby priamo cez stránku na beh.sk

Alebo priamo na linku Tu .

Informácie o pretekoch:  janka.benacka@gmail.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.