Beh nočnou Šaľou 2015

Po Bratislavskom Night Run-e, čo tak vyskúšať ako sa beží Šali?

3. ročník Behu nočnou Šaľou, o ktorom ste sa bližšie informácie mohli dozvedieť už viac krát aj našom portáli, sa blíži. Uskutoční sa už túto sobotu, 19.9. Prípravy sú v plnom prúde.

Bežecké topánky si môže obuť ktokoľvek, Beh nočnou Šaľou je pre všetkých. Cieľom je spojiť šport, zábavu a skvelú atmosféru z pretekov. Tešiť sa môžete na Campanu Batucada, ktorá Vás odštartuje a dokope do posledných metrov v cieli.

Registrovať sa online a tým získať zvýhodnené štartovné 5,- EUR pre prvých 1000 pretekárov je možné do 15.9. V prípade, že túto registráciu zmeškáte, organizátori ponúkajú ďalšiu možnosť. Registrovať sa môžete aj na mieste konania pretekov – 18. a 19.9. (piatok, sobota) v čase od 14.00 – 18.00 hodiny. V tomto prípade je štartovné 7,- EUR.
 
Štartovný balík zahŕňa: štartové číslo so zabudovaným čipom, občerstvenie na trati, občerstvenie po dobehu do cieľa, SMS s výsledným časom na mobilné číslo uvedené v on-line prihláške, možnosť stiahnuť si on-line diplom po skončení behu, možnosť využiť šatne na prezlečenie sa a možnosť odložiť si osobné veci v úschovni.

Viac informácií na www.behnocnousalou.sk, prípadne až priamo na mieste.

Držíme Vám palce!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.