Beh nádhernými Súľovskými skalami pozýva

Beh Súľovskými skalami začína písať svoj príbeh. Nezabudnite si poznačiť termín 17.10.2015 a príďte aj vy na 1. ročník podujatia, ktoré už len vďaka nádhernému prostrediu garantuje neskutočný zážitok.

Organizátori z SCK CYKLO TOUR Súľov a obce Súľov – Hradná pre vás pripravili zaujímavé ceny a 3 trasy v nádhernom prostredí s parametrami 24 km/1050 metrov prevýšenia, 12,4 km/580 m a 5,6 km/180 m. Podujatia sa môžu zúčastniť všetky vekové aj výkonnostné skupiny športovcov.

Po dohode so správou CHKO Strážovské vrchy pobežíte aj po chodníkoch v Národnej prírodnej rezervácii Súľovské skaly. Trasy vedú napríklad hrebeňovým chodníkom zo sedla Roháč smerom na skalné mesto Roháč, popod najvyšší vrchol Súľovských skál – Brada (816 m.n.m.) okolo skalných ihiel, stien a všakovakých prírodných výtvorov, cez lokalitu Javor pod Súľovským hradom a taktiež prebehnete po lúke pod skalným mestom Roháč, kde sa nakrúcal film Král sokolů a momentálne tam prebieha nakrúcanie seriálu Marco Polo. Panoramatické výhľady sú zaručené 🙂

Registrácia  je už spustená. Účastníci z ČR majú možnosť platiť na náš český účet. Uzávierka internetového prihláškového systému je 16.10.2015 o 16.00 hod. Prihlásiť sa ale ešte môžete v tento deň na prezentácii v Súľove v čase 17.00 – 21.00 hod. Pretekári, ktorí sa vopred prihlásia cez prihláškový systém, ale neuhradia štartovné majú možnosť platiť zvýšené štartovné aj v sobotu ráno pred štartom. V sobotu ale už nie je možné z kapacitných dôvodov registrovať nové prihlášky! Ďakujeme za porozumenie. Tak neváhajte a hláste sa … Tešíme sa na Vašu účasť!

Štartovný balíček obsahuje: energetický gél a tyčinku NUTREND, štartovné číslo, elektronický čip, pitný režim, občerstvenie na trasách, jedlo + nápoj v cieli, teplé sprchy, zdravotnícke zabezpečenie

Občerstvenie : trasa: 24 km – 3x, 12,4 km – 2x, 5,6 km – 1x

KONTAKT: SCK CYKLO TOUR Súľov, Kotešová 541, 013 61, SLOVENSKO
tel. GSM: +421/903/550411, e-mail: cyklotour@cyklotour.sk, www.cyklotour.sk

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.