Beh je radosť. Nedajte si ju zobrať zranením

O bezpečnosti pri behu sa hovorí veľa. Správny tréning, výživa, dostatočný oddych. Čo však robiť v prípade, keď sa predsa len zraníte?

Zlé dostúpenie a vyvrtnutý členok. Presilenie a zapálená šľacha. Roztrhnutý sval. Je mnoho spôsobov, ako sa pri milovanom behu môžete zraniť.

Vtedy si bežec často praje jediné – byť opäť na nohách. Nechať všetko za sebou a len bežať. Pre radosť z výhry, z krásnej trasy či len tak, pre potešenie z behu. Určite to však už poznáte sami a viete, na ako dlho vás také zranenie dokáže odstaviť.

Čo by ste dali za to, keby ste liečbu svojho zranenia mohli výrazne skrátiť? Našťastie, existuje riešenie: je ním Dolobene gél. Jeho výnimočné zloženie 3 v 1 pomôže k tomu, aby ste po zranení mohli opäť behať.

Dolobene totiž obsahuje 3 zložky, ktoré vzájomným pôsobením hojenie urýchľujú. Heparín zlepšuje prekrvenie v mieste zranenia, čím pôsobí proti opuchu a zápalu a rýchlo lieči pomliaždeniny. Dimetylsulfoxid tíši bolesť a odstraňuje zápal a D-pantenol chráni vašu kožu a pri poranení urýchľuje jej regeneráciu.

Ako sa Dolobene používa? Ľahko roztierateľný gél stačí 2- až 4-krát denne natrieť na poranené miesto a uvidíte sami, ako rýchlo sa vám podarí zbaviť úrazu. Zabehnite si na www.dolobene.sk a uvidíte, ako môže pomôcť práve vám. Prajeme vám veľa krásnych a bezpečných chvíľ na nohách.

Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Gél Dolobene je liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje heparín, DMSO a D-pantenol. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. O správnom použití lieku a prípadných nežiaducich účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

TEVA_Dolobene_PRClanky_Beh_Pic2

Prepracované zloženie Dolobene gélu obsahuje 3 liečivé látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú a posilňujú. Vďaka ich spoločnému účinku tak vaše zranenia vyliečite rýchlo a účinne.

 

PR článok

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.