BEH ENERGIE pozýva do Malženíc

Chcete získať energiu, radosť z pohybu, dobiť seba alebo prekonať svoje osobné méty? Tak neváhajte a príďte na BEH ENERGIE do Malženíc 11.7.2015.

V tento deň totiž štartujeme už šiesty ročník cestného behu Malženická 13, s podtitulom Beh energie. V priebehu doteraz realizovaných piatich ročníkov sa takmer zdvojnásobila účasť bežcov, čo svedčí o tom, že bežci sa do Malženíc radi vracajú aj so svojimi priateľmi. Tak neváhajte príďte aj vy, zoberte svoju rodinu, známych a priateľov na pekné bežecké podujatie.

Začíname už o 15:45 štartom detských behov vo všetkých vekových kategóriách. Štart hlavného preteku je o 17-tej . Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Zaregistrovať sa môžete priamo na mieste pred štartom, ale tiež online.

Aj tento rok spravíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili dobre. V „štartovnom balíčku“ pretekárov hlavného behu nebude chýbať tradične pamätné tričko s logom pretekov. Výsledkové časy vám zaznamenajú elektronicé čipy. A to všetko za symbolické štartovné: 3 €.

Odmeny pre najlepších vo všetkých kategóriach budú rovnaké – od 1. po 3. miesto: 50, 40 a 30 €. Absolútny víťaz získa + 20 € a navyše pohár starostu obce. Vypísaná je aj prémia za prekonanie traťového rekordu: 20 €.

Počas celého podujatia Vás bude v priestoroch športového areálu v Malženiciach sprevádzať príjemná atmosféra a milí ľudia.

Po dobehnutí môžete dobiť svoju energiu energetickým nápojom, gulášom či zmrzlinou. Tí šťastnejší z vás si navyše odnesú z Malženíc jednu z cien v tombole.

Už len treba dúfať, že sa ortuť teplomera nevyšplhá príliš vysoko.

Tešia sa na Vás organizátori!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.