Beh Devínskou už v sobotu

Už túto sobotu 6.10. sa v mestskej časti Devínska Nová Ves na námestí Jána Kostru, uskutoční druhý ročník multižánrového festivalu s názvom Devínska Devínskej. Ide o prezentáciu športových aktivít a kultúrnych súborov a interpretov v tejto mestskej časti.

 

Počas sprievodných podujatí sa predstaví niekoľko hudobných formácií, ktoré sa postarajú o zábavu účastníkov všetkých vekových kategórií. Pestrosť podujatia dotvárajú atrakcie pre najmenších ako skákací hrad, maľovanie na tvár, trampolína či iné športové aktivity ako streľba z luku, hokej a rôzne hry.

Športovou udalosťou bude beh devínskou, ktorý je rozdelený do niekoľkých kategórií. Pre tých najmenších je určený beh lezúňov na 15m, deti do 10 rokov pobežia 100m. Mládeži a dospelým je určená trať 8,5km do Devína a späť. Zaregistrovať sa môžete online alebo na mieste konania.

Nebudú chýbať stánky s občerstvením a na záver večer je pripravený koncert kapiel On the Road, Egon&Pepso a Kam z Konopí.

Príďte povzbudiť talenty z Devínskej Novej Vsi.

Viac informácií nájdete tu: http://www.devinskainak.sk/dnvinak/propozicie_behu_Devinska_Devinskej_2012.pdf

 

Zdroj: Lubo Šimkovič

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.