Banskobystrický maratón a Rotary polmaratón

Už po štvrýkrát sa stretneme v Banskej Bystrici. Stretneme sa opäť pri výnimočnej príležitosti. Jeden víkend. Na jednom mieste. V srdci Slovenska.

Disciplíny – individuálne aj pospolu

Banskobystrický maratón, to sú bežci v kráľovskej disciplíne. ROTARY polmaratón má hneď tri tváre: tradičný polmaratón na boso ako neoficiálne Majstrovstvá sveta, „obutý“ klasický polmaratón a Majstrovstvá Slovenska v polmaratóne rezortu Ministerstva obrany SR. Neodmysliteľnou súčasťou je polmaratónska štafeta.

Minimaratón

V sobotu 5.9.2015 budú bojovať o svoje prvé pravé medaile naši najdôležitejší a najmenší šampióni.. Detské behy, míľa pre mamičky s kočíkmi, preteky lezúňov. Prvýkrát beh detí s hendikepom – charitatívny projekt pre tých, ktorí to potrebujú. Autogramiáda olympionikov. O všetko a všetkých sa postará naj bežecký tím v chotári – Marathon BB Team. Buď pri tom!

Maratónske expo

Prvýkrát na novom mieste. Námestie Štefana Moysesa, priamo v centre diania aj Banskej Bystrice. Originálny mini-veľtrh nielen športových potrieb. Piatok 4.9. od 12:00 do 20:00, sobota 5.9. od 9:00 do 20:00.

Maratónsky pas

Kartička, ktorú využiješ iba v tento nabitý víkend. Pasta párty s videoprojekciou histórie nášho podujatia, bezplatný vstup do Múzea SNP, jednorázový vstup na plaváreň na Štiavničkách zdarma, freeride v MHD po celý víkend, maratónske menu v reštauráciách – plus možnosť vybehnúť na Urpín a pozrieť sa na celé mesto zhora. Na všetky tieto veci Maratónsky pas dobre poslúži, na tú poslednú ho nepotrebuješ. 🙂

Charitatívny projekt s rotary

Veľmi jednoduché, adresné a priame. Dobré a potrebné zároveň. Za každého účastníka v disciplíne polmaratón venujeme OZ PONS a hendikepovaným deťom celé jedno Euro. Odovzdáme za osobnej účasti primátora Banskej Bystrice, p. Jána Noska.
Pomáhať sa musí. Môžeš i Ty. Svojou registráciou a účasťou na polmaratónskej trati.

Vyhrať môžeŠ aj Ty

Každý, kto vyzve sám seba. Každý, kto posunie svoje hranice. Každý, kto pretne cieľovú pásku.
Každý dobrovoľník.
No a samozrejme ten jeden jediný, ktorý bude mať ešte navyše aj kúsok šťastia. Ten získa nový osobný automobil. Nie ten najrýchlejší z vás – ten vyžrebovaný z vás. Nie na víkend – na furt.

Atraktívny štartový balíček

Niečo za niečo. Spomienka za investované peniaze. Zážitky, ktoré Vám nik nevezme, ale bude závidieť. Okamihy, ktoré ani Ty, ani my vyčísliť nevieme. Slovami neopísateľné chvíle s priateľmi v kruhu bežeckej rodiny. No a k tomuto všetkému technické tričko s potlačou 2015, buffka, batôžtek, ovocná šťava a čerstvé ovocie, maľovaná mapa, Maratónsky spravodaj a ešte niečo na čítací večer pred samotným nedeľným behom.

Atmosféra

Nepobežíš len tak hocikde. My sme mesto s najbohatšou športovou tradíciou. Vieme, čo je to motivácia. Budú diváci, budú vodiči, bude muzika, budú fotky… bude zážitok, pretože srdce Športovca bije v srdci Slovenska.

Registrácia

Prečo to všetko píšeme?
Pretože na túto skvelú žúrku sa môžeš stále registrovať pohodlne, zvýhodnene a ONLINE.
Príjmi výzvu!

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.