Banskobystrický maratón – inštrukcie

Pripravujeme pre Vás program na celý víkend. Víkend plný pohybu, radosti a spoločných zážitkov. Tak pozorne čítajte, aby ste niečo nezmeškali.

Online registrácia, platby štartovného

Do 3.9. 2015 sa dá prihlásiť online na www.marathonbb.com. Do 24:00 tohto dňa prideľujeme zaplateným štartové čísla. Plaťte iba prevodom z účtu, nie poštovými poukážkami ani vkladom na náš účet.
4. 9. 2015 už štartovné prevodom neplaťte.. Dá sa zaplatiť už iba v hotovosti pri registrácii v budove Radnice na Námestí SNP, kde bude prebiehať samotná prezentácia v piatok a sobotu. Iba tieto dni si môžete vyzdvihnúť svoje štartovné balíčky. V deň pretekov to už možné nie je.

Infocentrum

Budova Radnice na Námestí SNP je pre Vás otvorená v piatok a sobotu od 9:00 do 21:00. Informácie o odovzdávkach štafiet, občerstvovacích a osviežovacích staniciach, presný časový harmonogram. Iba tu a počas týchto dvoch dní si môžete prevziať štartovné číslo tak, aby ste sa v nedeľu pripravení a usmiati postavili na štartovú čiaru

fun zóny

Tak toto Vás naozaj naštartuje. Budú štyri. Sú pravidelne rozdelené po celej trati. Určite ich budete počuť. V tej poslednej pred vstupom do cieľovej rovinky Vás čaká aj špeciálny iontový nápoj. 🙂

Štartovné číslo

Štartovné číslo je potrebné umiestniť na prednú stranu odevu V opačnom prípade sa môže stať, že Váš čip priamo v čísle časomiera nenačíta. Na tričko, na tielko, na dres, na triatlonový pásik,… ale určite na prednú stranu.

Pasta párty

Pred výkonom sa treba naladiť. U nášho partnera, v Hoteli Lux, v parku pod Pamätníkom SNP, je to správne miesto. Čaká Vás večera, príjemné prostredie. K tomu Vám pustíme videoprojekcie našej síce krátkej, ale o to bohatšej histórie.Toto si rozhodne nenechajte ujsť.

Večerný rock-marathon

Tradične dávame priestor banskobystrickým kapelám. A nebude to nič na spanie. Potrebujete predsa rozprúdiť krv. Kapely Brainscan a Grabstein Vás na hlavnom pódiu na Námestí SNP určite nesklamú.
Začíname v sobotu o 19:00.

Fotosúťaž

V piatok v nákupnom centre Europa SC bude pripravená fotostena Každý, kto nám odtiaľ pošle fotku na našu FB udalosť, bude zaradený do žrebovania o jedinečné a jediné tričko svojho druhu práve s potlačou víťaznej fotky. Od 9:00 do 21:00 máte šancu. Všetci – aj neregistrovaní 🙂

Záverečné žrebovanie

Tablet, relaxačný pobyt, voňavé malé, ale aj ťažké veľké ceny.
Špeciálna cena iba na Banskobystrickom maratóne – osobný automobil, ako zlatý klinec programu.
Ihneď po vyhlásení najlepších účastníkov.
Tu musíš byť. Nie iba pre ten pocit, ale preto, aby si si výhru vedel osobne prevziať.
Námestie SNP, hlavné pódium, 6.9.2015 o 14:00. 🙂

Zdroj: www.marathonbb.com

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.