Anketa „Bežecký diamant 2011“

Aj keď s menším časovým oneskorením, zapríčinením aj zmenami, tu na stránke, tak predsa len prichádza medi Vás anketa Bežecký diamant, v ktorej si môžete zvoliť podľa Vás to najlepšie bežecké podujatie za rok 2011.

Milé bežkyne, milí bežci a priatelia behu.

Aj keď s menším časovým oneskorením, zapríčinením aj zmenami, tu na stránke, tak predsa len prichádza medi Vás anketa Bežecký diamant, v ktorej si môžete zvoliť podľa Vás to najlepšie bežecké podujatie za rok 2011. 
 
Hoci som po skončení minuloročnej ankety avizoval, že v tomto roku by mali nastať zmeny čo sa týka vypísaných kategórii, tak sa tak nakoniec nestane a do tretice sa bude hlasovať v rovnakých kategóriách.
 
Takže aj pre tento rok sú vyhlásené nasledovné tri kategórie: 
bežecké podujatie roku 2011 západného Slovenska – zahŕňa Bratislavský, Trnavský, Nitriansky a časť Trenčianskeho kraja 
bežecké podujatie roku 2011 stredného Slovenska – zahŕňa Banskobystrický a Žilinský kraj a časť Trenčianskeho kraja 
bežecké podujatie roku 2011 východného Slovenska – zahŕňa Košický a Prešovský kraj 
 
Hlasovanie bude opäť prebiehať dvojkolovo. 
Prvé kolo  bude prebiehať v čase od 11.3.2012 do  21.3.2012 a tu budete mať možnosť buď priamo na Bežeckom fóre, alebo cez „starú“ Bežeckú stránku a sekciu Bežecký diamant  navrhnúť podľa Vás ten najlepší beh v danom regióne.
 
 – Druhé (finálové) kolo bude bezprostredne nadväzovať na to prvé a bude prebiehať v čase od 22.3.2012 do 31.3.2012 a tu sa už bude rozhodovať o jednotlivých víťazoch ankety. Do druhého kola postúpia 4 najnavrhovanejšie behy v každej kategórii z prvého kola, ktoré budú doplnené o víťazov z minulého roka. Pre osvieženie pamäte ich pripomeniem. 
 
Západné Slovensko :  Cross Country Baba/Rača – Kamzík     
Stredné Slovensko : Rajecký maratón
Východné Slovensko :     Šebešská pätnástka
 
Chcem pripomenúť, že do ankety budú zaradený len organizátori „amatéri“ a teda hlasy za bežecké podujatia typu: Devín-Bratislava, ČSOB maratón Bratislava, MMM, Night Run Bratislava, … sa nebudú brať do úvahy. A druhou podmienkou je že organizátor nesmie vyberať štartovné v detských kategóriách, t.j. predškolský vek, žiactvo, dorast. 
 
Milé bežkyne, milí bežci a priatelia behu, tak ako minulý rok, tak aj tento by som Vás chcel poprosiť o hlasovanie do ankety. Prosím Vás o fair play hlasovanie. Prosím nesnažte sa za každú cenu posunúť vyššie ten svoj beh viacnásobným hlasovaním za maminu, tatina, sestru, brata, suseda, uja, psa, mačku, korytnačku a čo ja viem ešte koho. Znehodnocujete tým snahu a prácu nielen organizátorov tejto ankety a odradzujete ich od ďalšej práce, ale škodíte aj ostatním bežcom. 
 
Na víťazov v jednotlivých kategóriách čaká ocenenie v podobe plakety. 
 
Viac informácii o ankete Bežecký diamant sa môžete dočítať na  „starej“ Bežeckej stránke v časti Bežecký diamant.
 
Ak by sa našla dobrá duša, ktorá by chcela nejakou formou podporiť túto anketu a prispieť podľa svojích možnosti k oceneniu najlepších, tak budeme samozrejme len radi. Prosím kontaktujte ma na e-mail: ferenc@mms-softec.sk, resp. info@beh.sk.
 
autor: Ľuboš Ferenc

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.