Aktuality z kuchyne River Park Night Run-u

Prinášame Vám zopár aktualít z kuchyne River Park Night Run-u

Registrácia spustená 

 
 4. ročník obľúbeného nočného behu River Park Night Run sa uskutoční v sobotu 15.9.2012 so štartom o 20.00 hod. Účastnícky limit je 3500 bežcov a bežkýň, preto neváhajte a prihláste sa už dnes.
 
 
Nový registračný systém 
 
 Pripravili sme pre vás nový registračný systém, ktorý bude prehľadnejší, zjednoduší vám prihlasovanie na ďalšie naše podujatia a umožní vám čerpať benefity z opakovanej účasti na nich. Presný popis ako sa správne zaregistrovať a vytvoriť si „konto“ nájdete na našej stránke.
 
 
Štartovné
 
 – 12 € pri zaplatení do 16.08.2012
– 15 € pri zaplatení od 17.08.2012 do 07.09.2012, resp. priamo na podujatí
 
 
Tričko
 
 Súčasne s prihlásením si môžete objednať účastnícke tričko NIKE s jedinečným designom.
 
 
Zdravotný formulár a kartička 
 
 Medzi naše priority patrí zabezpečenie zdravotnej starostlivosti na akcii, a preto prosím venujte zvýšenú pozornosť predloženiu dokladov, ktoré budeme od vás vyžadovať pri samotnej prezentácii na podujatie. Preštudujte si pozorne propozície pretekov, kópiu zdravotného preukazu (individuálneho poistenia) predložte organizátorom na prezentácii. Bez predloženia tohto dokladu vám nebude vydané štartové číslo a to ani v prípade, ak ste riadne zaplatili štartový poplatok. 
 
 
Nájdete nás na Facebooku
 
 Pridajte sa k nám do skupiny a bude mať vždy najnovšie informácie o našich bežeckých podujatiach.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.