S Palim Rajcom si už nezabeháme

Smutná správa, ktorá nás všetkých zaskočila. Pavol Rajec náhle zomrel dňa 2.1.2016 vo veku nedožitých 70 rokov.

Zanietený športovec, vytrvalostný bežec, vrchár, bežec na lyžiach, futbalový fanúšik a nadšený podporovateľ svojich vnukov – futbalistov, dlhoročný kostolník a obetavý farník, ktorý nechýbal snáď pri žiadnej akcii. Ťažko zrátať všetky tie odbehané kilometre, prvenstvá, stovky hodín obetavej práce…

S Palinom odchádza charizmatická osobnosť, nesmierne obetavý muž. „Starý harcovník“, ktorý aj vo svojich 64 rokoch dokázal zmastiť maratón pod 3,5 hodiny. Patrí Ti naša vďaka za neskonalé množstvo vykonanej práce pre Dubnicu a jej farnosť.

Palino, odpočívaj v pokoji. Úprimnú sústrasť rodine.
Pohrebné obrady so svätou omšou začnú v utorok 5. januára o 14:30 hod. v Kostole sv. Jakuba v Dubnici nad Váhom.

Komentáre 1

  1. Poznal som Pala velmi dlho som dubnican oco s nim behal a kamaratil sa bol to uzasny clovek ked som sa to dozvedel velmi to so mnou zatriaslo poznal som ho velmi dlho a jeho krasny cierny psik co nas zdravil za brankou blizko fary v jeho rodinnom domceku svet prisiel o velkeho cloveka v tychto ludoch treba hladat pokracovatelov nasej planety nie v p…….. ?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.