Umiestnenie Slovákov na 13.ME atlétov veteránov na ceste-Úpice ČR podľa kategórii

Stručný prehľad výsledkov Slovákov na 13.ME atlétov veteránov na ceste-Úpice ČR, ktoré sa konalo

 Piatok 24.05.2013BEH NA 10 KM CESTA, štart o 18:00 hod,zamračeno, teplota cca 13 st.

 
M 40
  1. Ribeiro Michel, Francia, 32:37
  9. Lipovský Vladislav, MBO Strážske, 37:15 
11. Tomčany Miroslav, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 37:56
14. Bugáň Vendelín, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 38:45
 Štartovalo 22, dokončilo 21 bežcov.
 
M 45
  1. Ryan Gery, Irsko, 32:03
11. Sventek Ladislav, ŠKP Čadca,  36:47
19. Jambor Miroslav,  ŠKK Lednické Rovné, 42:32
20. Stopka Vladimír, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 44:12
22. Mochnatský Ján, Mochnatsky, 46:45.
Štartovalo 34, dokončilo 27 bežcov.
 
M 50
  1. Kuhni Martin, Švajčiarsko, 33:44
10  Vlasatý Vladimír, ŠKK Lednické Rovné, 37:33
17. Madaj Ľubomír, AK Veterán, 39:29
21. Matis Daniel, MŠK  Žiar nad Hronom, 40:19.
Štartovalo 42, dokončilo 36 bežcov.
 
M 55
  1. Axelsson Tore, Švedsko, 34:31
  9. Cvičela Ján, AK Bojničky, 36:51
12. Melicherčík Bohuslav, AK MŠK Žiar nad Hronom, 37:59
26. Jankech Pavol, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 40:17
33. Benč Marián, ŠKK Lednické Rovné, 44:06
35. Bakyta Ján, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 45:26.
Štartovalo 45, dokončilo 41 bežcov.
 
M 70
 1.  Frohlich Herbert, Nemecko, 41:52
 2.  Bašista Vincent, AK Spartak Dubnica nad Váhom, 42:45 – STRIEBRO.
17. Fiamin Ivan, Slávia STU Bratislava, 56:12.
Štartovalo 24, dokončilo 20 bežcov
 
Hodnotenie družstiev – 10 km cesta: 
M 40: 4. miesto ( Lipovský V., Tomčany M., Bugáň V.) 
M 45: 4. miesto ( Sventek L., Jambor M., Stopka V.)
M 50: 4. miesto ( Vlasatý V., Madaj L., Matis D.)
M 55: 4. miesto ( Cvičela J., Melicherčík B., Jankech P. )
 
Nedeľa 26.05.2013 – POLMARATÓN, štart o 9:00 hod, zamračeno, teplota 7 st., vietor
 
M 40
  1. Ribeiro Michel, Francúzsko, 1:11:34
10. Lipovský Vladislav, MBO Strážske, 1:21:51
11. Tomčany Miroslav, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 1:23:48
14  Bugáň Vendelín, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 1:24:45.
Štartovalo 21, dokončilo 18 bežcov.
 
M 45
1.  Traynor Mick, Irsko, 1:13:54
11. Jambor Miroslav, ŠKK Lednické Rovné, 1:35:14
15. Stopka Vladimír, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 1:40:45.
Štartovalo 29, dokončilo 19 bežcov.
 
M 50
1.   Kuhni Martin, Švajčiarsko, 1:13:39
16. Šimko Ladislav, BK Stará Ľubovňa, 1:24:18
23. Vlasatý Vladimír, ŠKK Lednické Rovné, 1:29:56.
Štartovalo 39, dokončilo 34 bežcov.
 
M 55
1.   Nedubaljuk Viktor, Ukrajina, 1:18:11
22. Jankech Pavol,Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 1:31:00
27. Benč Marián, ŠKK Lednické Rovné, 1:38:10
30. Bakyta Ján, Jogging Klub Dubnica nad Váhom, 1:43:25.
Štartovalo 44, dokončilo 39 bežcov.
 
M 60
1.   Mach František, ČR, 1:22:13
17. Majerík Jozef, KKM Čadca,  1:34:31.
Štartovalo 39, dokončilo 30 bežcov.
 
M 70
 1.  Frohlich Herbert, Nemecko, 1:34:50
 5.  Bašista Vincent, AK Spartak Dubnica nad Váhom, 1:37:05
16. Seman Ivan, AC Kriváň Liptovský Mikuláš, 2:05:14
17. Kutnár Dušan, KTK Liptovský Mikuláš, 2:14:21
18. Fiamin Ivan, Slávia STÚ Bratislava, 2:16:24.
Štartovalo 22, dokončilo 18 bežcov.
 
Hodnotenie družstiev – polmaratón
M 40: 3. miesto, SVK ( Lipovský V., Tomčany M., Bugáň V. ) – BRONZ
M 55: 5. miesto, SVK ( Jankech P., Benč M., Bakyta J.)
M 70: 4. miesto, SVK ( Bašista V., Seman I., Kutnar D. ).
 
Spracoval podľa výsledkovej listiny: Bašista Vincent 

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.